مدرسه راهنمایی بعثت مشهد، به جمع مدارس هوشمند رایا مدرسه پیوست.

مدرسه راهنمایی بعثت مشهد، به جمع مدارس هوشمند رایا مدرسه پیوست.

پس از گذشت یک سال از راه اندازی سیستم مدرسه هوشمند “رایا مدرسه” در دبیرستان پسرانه بعثت و هم چنین استفاده از این سیستم در باشگاه المپیاد بعثت، با راه اندازی این سیستم در مدرسه راهنمایی پسرانه بعثت، این مدرسه نیز به جمع ۱۰۰۰ مدرسه ای “مدارس هوشمند رایا مدرسه” اضافه شد.

رایا مدرسه نرم افزار جامع تحت اینترنت مدرسه است که با امکاناتی بی نظیر، بیش از ۱۰ سال است در بهترین مدارس سطح کشور استفاده می شود. مدارس استفاده کننده از این سیستم همگی جزو مدارس برتر سطح کشور بوده و در این میان مدارس تیزهوشان های تهران، انرژی اتمی، ندای آزادی، علامه جعفری، واله، مدارس نمونه دولتی و… بیش از ۱۰۰۰ مدرسه دیگر وجود دارند. لیست مدارسی که از “رایا مدرسه” استفاده می کنند را ببینید.

مدرسه ی تیزهوشان فرزانگان تهران

مدرسه ی تیزهوشان فرزانگان تهران

در بخش امکانات، مدرسه راهنمایی بعثت مشهد از بیش از ۱۳ سیستم جامع موجود در رایا مدرسه استفاده می کند. امکاناتی نظیر کلاس های آموزشی و پژوهشی، آزمون آنلاین پیشرفته، سیستم پیش ثبت نام، سیستم آزمایشگاه مجازی، کتابخانه مجازی، کارنامه و نمرات، پیامک پیشرفته و… .

رایا مدرسه از سیستم ها و امکانات زیادی پشتیبانی می کند و این امکانات طی سال های گذشته کاملا توسعه یافته و بدون هیچ مشکلی کار مدرسه ها را انجام می دهند. همچنین با اضافه شدن روزانه امکانات جدید به سیستم و فعال سازی رایگان این امکانات، “مدرسه ای بروز” خواهید داشت. امکانات سیستم رایا مدرسه را ببینید.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۹۳۶۵۲۹۰۲۰۸ تماس حاصل نموده یا به صفحه تماس مراجعه فرمایید.

یک دیدگاه در ”مدرسه راهنمایی بعثت مشهد، به جمع مدارس هوشمند رایا مدرسه پیوست.

  • 10 بهمن 1396 در 06:37
    پیوند یکتا

    ممنون اطلاعت مفید و خوبی بود

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *