سرمایه‌های طراحان سفید

طراحان سفید، مجموعه‌ای از چند استودیوی تولید بازی و نرم‌افزاره که در حوزه‌های مختلف و برای مخاطبین داخلی و خارجی محصول تولید می‌کنن. همچنین ما تیم اداری، پشتیبانی، زیرساخت و تجاری‌سازی هم داریم که در کنار تیم فنی، پیشرفت رو امکان پذیر کردن.
ما همیشه در جست و جوی افراد علاقه مند، پرانرژی و با استعداد هستیم! جای شما اینجا خالیه!

 

 

صادق
موسس و مدیرعامل

صادق از دوران نوجوانی کار رو شروع کرده و تجربه خوبی در تولید، ایده‌پردازی، مدیریت و تیم‌سازی داره. معمولا وقتی توی کارمون نیاز به ایده‌پردازی داریم، صادق با چندتا ایده دست اول ظاهر میشه! وقتی هم که بچه‌های شرکت مشغول بازیگوشی هستند، معمولا صادق میاد و اعمال قانون می‌کنه :))
اگر می‌خواین در حوزه بازی و سرگرمی فعالیت کنین، یا قصد دارین کسب و کارتون رو رشد بدین، به صادق پیام بدین!

اینستاگرامتوییترلینکدین

امیر
مدیر فنی

امیر به معنای واقعی کلمه، نخبه‌ست! فقط کافیه به اندازه کافی، چای، قهوه و خوراکی براش تامین کنی تا هر مشکلی در مسیر ساخت محصولات پیش میاد رو حل کنه. از ویژگی‌های خاص امیر اینه که به شدت مهربونه که همین تبدیلش می‌کنه به یکی از بهترین رفیق‌های ممکن!

ایمیل
ملیحه
مدیر عملیات

اگه ملیحه چند روز نباشه، کارهای استودیوها بهم می‌ریزه! نگاه ریزبین، سلیقه خوب، دانش فنی بالا و روحیه‌ای که ملیحه داره رو کمتر جایی میشه دید. ملیحه دستی هم در هنر داره و ایده پردازی‌ها و درکش از زیبایی شناسی، تا حالا در خیلی از پروژه های شرکت تاثیرش رو نشون داده!

ایمیل
امین
توسعه دهنده ارشد

یکی از نقاط قوت امین اینه که میشه بهش اعتماد کنی. کارش رو بلده و اگر هم لازم باشه با تحقیق و تلاش، راه‌حل مشکل رو پیدا می‌کنه. توی معرفت و رفاقت، امین یک الگو حساب میشه برای همه‌ی بچه‌ها! امین با روحیه خستگی ناپذیری که داره، قفل خیلی از موفقیت‌ها رو برای تیم باز کرده!

ایمیل
روژین
مدیر سرمایه انسانی

از خوبی‌های روژین، صبر، دلسوزی و توجه به بچه‌هاست. اگر روژین مرخصی باشه، کلی از کارهای شرکت روی زمین می‌مونه، که از همه مهمتر برگزاری جلسه‌های صمیمی و دوستانه با بچه‌هاست. روژین خیلی سریع چیزهای جدید یاد می‌گیره و با قلب بزرگش، روزهای سخت و تحمل فشارهای کاری رو برای ‌همه‌مون آسونتر کرده!

ایمیل
پویا
مدیر پروژه

مدیریت و راهبری چندتا پروژه همزمان، توی چندتا استودیو و هماهنگی کارهای اجرایی کاری نیست که هر کسی به خوبی پویا از پسش بربیاد. وقتی که پویا سرحال باشه، هیچ چیز برای رسیدن به موفقیت نمی‌تونه جلوش رو بگیره. یکی از بچه‌هایی که در طراحان سفید، هر روز داره بیشتر و بیشتر رشد میکنه، قطعا پویاست!

ایمیل

مهلا
طراح گرافیک

یک هنرمند درجه یک، مهربون و با استعداد. متخصص طراحی دیجیتال. کیفیت و خلاقیت در کار مهلا، پروژه‌ها رو چند کلاس بالاتر می‌بره! کاراکترهایی که طراحی می‌کنه، روح دارن و از نگاه کردن بهشون سیر نمی شیم!

سیما
طراح محصولات خلاق

خوش‌فکر، پرهیجان، خوش‌سلیقه و پر از ایده‌های جدید و نوآوری! متخصص طراحی محصول، تجربه کاربری و رابط کاربری. وقتی که در طراحی محصول، مدل درآمدی، مدیریت پروژه، مدیریت منابع انسانی، مدیریت اجرایی، ایده‌پردازی و خلاصه همه کارهای شرکت کم میاریم، سیما اونجاست و داره کمک می‌کنه و راهکارهای عملی میده! توی کارش جدیه و کیفیت کارش بچه‌های تیم رو ذوق‌زده می‌کنه!

مبینا
طراح گرافیک

یک عاشق انیمه با افق‌های روشن در آینده! متخصص در نقاشی دیجیتال و انیمیشن. مبینا و مهلا کنار هم کارهای بزرگی رو ممکن می‌کنن. دنیاهای گرافیکی و هنری رو خلق می‌کنن و حتی توش زندگی می‌کنن! مبینا از اون هنرمنداست که در آینده‌ای نزدیک، با تجربه‌ای که هر روز داره بدست میاره و تلاشی که داره، می‌تونه موفقیت‌های بزرگی رو بدست بیاره!

امین
توسعه دهنده

برنامه‌نویس بامعرفت، باهوش و منظم. متخصص در تولید اپلیکیشن‌های خلاق موبایل. امین خیلی ساکته، خیلی تمرکز داره و اگه بهش میدون بدی، هیچ چیز برای نشدنی نیست! توی کارش جدیه و وقتی نیاز بهش داری، همیشه هست.

امیر حسین
توسعه دهنده

بامعرفت، باتجربه و کار درست! متخصص در برنامه‌نویسی و ساخت بازی‌های هنری. امیرحسین چند ساله که در دنیای بازی سازی مشغول به کار شده و با انرژی و روحیه بالایی که داره، تقریبا هیچ مشکلی نیست که توی پروژه ها نتونه از پسش بربیاد!

محمد جواد
توسعه دهنده

شوخی‌های بانمک در کنار یک خروجی با کیفیت! متخصص در دنیای برنامه‌نویسی بازی و دانشجوی سابق گیم‌دوجو. محمد جواد می‌تونه کارهایی رو انجام بده که شاید خودش هم ندونه که می‌تونه! به همین پیچیدگی، به همین سادگی! یک برنامه‌نویس خوش قلب و با استعداد.

یوسف
توسعه دهنده

دقیق و منظم، با روحیه و پر انرژی! متخصص در دنیای توسعه بازی‌ها و دانشجوی سابق گیم‌دوجو. وقتی یوسف توی تیمت باشه، خیالت از بابت نظم و دقت توی کار راحته. تمرکزی که روی کارش می‌ذاره نقطه قوت یوسفه و هیجان بالایی برای پیشرفت داره!

متین
طراح مرحله

باهوش، با تعهد که نگاهی خاص داره به دنیا! متخصص در طراحی بازی با نگاهی هنری و دانشجوی سابق گیم‌دوجو. متین با خلاقیتی که داره، می‌تونه یک پل بین مسایل فنی و هنری بزنه و یک مرحله بدون روح رو تبدیل به یک زمین بازی پر از هیجان و لذت کنه! آرومه ولی درون پر از انرژی ای داره!

رسول
طراح مرحله

کار رو به بهترین شکل، تموم می‌کنه! متخصص در طراحی و توسعه بازی و دانشجوی سابق گیم‌دوجو. رسول می‌تونه یک مدیر خوب یا برنامه‌نویس خوبی باشه و طراحی بازی و ایده پردازی خوبی هم داره. اینکه کاری رو به رسول بسپاری، خیالت راحته، از ویژگی‌های خاص رسوله!

مهدی
توسعه دهنده

منظم، با استعداد و باهوش! متخصص در دنیای برنامه‌نویسی سرور و دانشجوی سابق گیم‌دوجو. مهدی خیلی آرومه، اعتماد به نفس بالایی داره که در نگاه اول متوجهش نمی‌شی، اما همین ویژگی‌ها کار کردن کنار مهدی رو لذت بخش می‌کنه!

فاطمه
مسئول رفاهی

خانم ترابی که همه‌ی بچه‌ها عاشقشن! یک مادر مهربان که حواسش به همه‌ی بچه‌ها هم هست. روز مادر، همه‌ی بچه‌های شرکت برای خانم ترابی هدیه می‌گیرن و کنار هم جشن می‌گیریم.