شرکت طراحان سفید

شرکت طراحان سفید فردا ایرانیان یا به اختصار طراحان سفید، با سابقه‌ی فعالیت بیش از ده سال در زمینه صنایع خلاق، بازی‌های، انیمیشن و راهکارهای نرم‌افزاری فعالیت می‌کند. طراحان سفید یکی از شرکتهای قدیمی و فعال کشور در حوزه بازی‌های رایانه‌ای است.
این شرکت متشکل از افراد متخصص، با تجربه و خلاق در قالب دپارتمان‌ها و زیرمجموعه‌های تخصصی، در جمع شرکت‌های برتر کشور در حوزه صنایع خلاق رده‌بندی می‌شود. طراحان سفید در حوزه بازی‌های دیجیتال، انیمیشن، هویت بصری و صنایع خلاق تخصص دارد و رویکرد ما استفاده از فناوری‌های روز دنیا در راه ارایه خدمات و محصولاتی متفاوت و برتر به کاربران است.

ما همیشه در جست و جوی افراد علاقه مند، پرانرژی و با استعداد هستیم! جای شما اینجا خالیه!

ساختار شرکت طراحان سفید

ساختار شرکت طراحان سفید

 

شرکت طراحان سفید یک شرکت دانش بنیان است. دانش و فناوری از اجزای کلیدی شرکت در تعریف و اجرای پروژه‌های محسوب می شوند. فعالیت های تحقیق و توسعه در شرکت در زمینه‌های بازی های آنلاین، بلاکچین، طراحی روانشناسی بازی‌ها، سامانه های آماری، بازاریابی نوین و… در حال اجرا هستند. روش اصلی کار ما در طراحان سفید، تولید فناوری‌های نوین بر بستر تحقیقات و اصول علمی است.
محصولات خلاق نظیر بازی‌های دیجیتال، انیمیشن، طراحی‌های گرافیکی و نرم‌افزارهای چندرسانه‌ای از درون یک تیم خلاق منشا میگیرند. خلاقیت و نوآوری در محیط کاری با همراهی اعضای تیم و همکاری مدیران و منتورهای باتجربه ایجاد شده و روحی از تفاوت‌های معنادار را به خروجی کارهای می‌دمد.

 

درباره موسس:

صادق جبلی، موسس و مدیرعامل طراحان سفید است. صادق مهندسی فناوری اطلاعات دارد و تجربه‌ی بیش از پانزده سال فعالیت در حوزه صنایع خلاق، علی‌الخصوص بازی‌های رایانه‌ای، باعث شده است تا او یکی از افراد متخصص و شناخته شده در کشور باشد. فعالیت حرفه‌ای صادق در سال ۱۳۸۶ و با ساخت بازی رایانه‌ای «نبرد خرمشهر» برای رایانه‌های شخصی شروع شد و سپس با ادامه دادن مسیر طراحی و ساخت بازی و نرم‌افزارهای خلاق، شرکت طراحان سفید را در سال ۱۳۸۸ راه‌اندازی کرد.
صادق در کنار طراحان سفید، به عنوان مشاور و طراح محصول با سازمان‌ها و شرکت‌های معتبر و بزرگی نیز همکاری کرده و تا امروز در بیش از یکصد پروژه نرم‌افزار، بازی، انیمیشن، طراحی، بازی‌انگاری و… مشارکت داشته است


در شرکت‌های خلاق، مدیریت جای خودش را به رهبری می‌دهد. بهترین محصولات از درون یک تیم یک‌دست و همصدا بیرون می‌آیند و خلاقیت محوری است که افراد را به هم پیوند می‌دهد. خاطرات و تجربه‌های کاری لذت‌بخش در کنار یکدیگر ما هر روز همصداتر می‌کند.

صادق
مدیرعامل طراحان سفید

متخصص حوزه صنایع خلاق

اینستاگرامتوییترلینکدین
امیر
مدیر فنی

کارشناسی ارشد نرم‌افزار

linkedin
امین
مدیر بازرگانی

کارشناس مدیریت بازرگانی

linkedin
سجاد
تحقیق و توسعه

کارشناسی ارشد مدیریت و معماری

احمد
تحقیق و توسعه

دکتری کامپیوتر

پویا
مدیر اجرایی

مهندسی نرم‌افزار

محمد
توسعه دهنده ارشد

مهندسی نرم‌افزار

مصطفی
مدیر داخلی

کارشناسی برق

رضوان
فریم سولوشن

مهندسی نرم‌افزار

شکوفه
سرمایه انسانی

مشاور و روانشناس

سحر
دستیار اجرایی

کارشناس فناوری اطلاعات

سیما
طراح رابط کاربری
امیر رضا
طراح مفهومی
فاطمه
توسعه‌دهنده نرم‌افزار
نیما
توسعه‌دهنده بازی
عاطفه
امور مالی
سهیل
کارشناس آموزش
متین
توسعه‌دهنده بازی
شاهین
طراح بازی
صالح
توسعه دهنده بازی
سارا
توسعه دهنده بازی
اسما
توسعه دهنده بازی