رانسل

رانسل یک بازی سه‌بعدی Endless Runner هست که با استفاده از موتور بازی‌سازی Unity و بر روی پلتفرم وب توسعه یافته‌است. این بازی به سفارش شرکت محترم ایرانسل طراحی و تولید شده است و همکاری طراحان‌سفید و ایرانسل منجر به تولید این بازی در قالب کمپین نوروزی ایرانسل‌من در سال ۱۴۰۲ شد. شما می‌توانید رانسل را از طریق اپلیکیشن ایرانسل من بازی کنید و در قرعه‌کشی و جوایز این بازی شرکت کنید.

در این بازی شما می‌توانید با دو کاراکتر اصلی و ۷ کاراکتر نوستالوژی ایرانی بازی را شروع کنید. کاراکتر شما، می‌بایست در یک شهر که در حال آماده‌سازی برای نوروز است شروع به دویدن و جمع کردن عیدی‌های خود کند. این عیدی‌ها در محیط بازی سکه‌های لیبل‌دار ایرانسل‌من هستند و با جمع‌آوری این سکه‌ها شما می‌توانید، جعبه‌های جایزه روزانه خود را باز کنید. جوایز این جعبه‌ها شامل، کدهای تخفیف پارتنرهای ایرانسل‌من، کلیدهای داخل بازی و اگر خیلی بدشانس باشید پوچ می‌باشد.

دو حالت دیگر از اهدای جایزه نیز در بازی قرار دارد.
۱- جوایز روزانه: در جوایز روزانه نفر اول دارای بهترین رکورد برنده یک جایزه نفیس به قید قرعه می‌شود.
۲- جوایز انتهای کمپین: در انتهای کمپین به نفرات برتر جدول امتیازات که فعالیت مناسبی در اپلیکیشن ایرانسل‌من دارند، جوایز نفیس نقدی تقدیم می‌شود.

 

3 دیدگاه در ”رانسل

  • 31 تیر 1402 در 01:28
    پیوند یکتا

    سلام خسته نباشید نوشته شده جمعه هر هفته برنده قرعه کشی میشه در جوایز هفتگی اما الان از دوازده شب رد شده اما همچنان خبری نیست کی قرعه کشی هفتگی انجام میشه ؟

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *