حضور طراحان سفید در نمایشگاه بین المللی الکامپ تهران

به گزارش روابط عمومی شرکت طراحان سفید نمایشگاه بین المللی الکامپ تهران از تاریخ ۰۶ الی ۰۹ مرداد در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.همزمان با نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ)، کافه‌بازار در رویداد الکام گیمز برای نخستین بار میزبان منتخبی از بازی‌سازان ایرانی موبایل خواهد بود.یکی از برترین بازی های منتشر شده بازی فاخر موبایلی شاهین که دارای داستانی هواپیمایی متشکل از جنگنده های ایرانی برای دفاع از مرزهای ایران در زمان گذشته دفاع مقدس و حال است انتخاب شده است.

در بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ تهران شرکت طراحان سفید نیز با برپایی یک غرفه حضوری گسترده ­ای در این نمایشگاه دارد. ارایه خدمات و مرفی مجدد یکی از بهترین بازی های ساخته شده این استدیو بازی سازی شاهین است.از جمله دستاوردهای حضور در این نمایشگاه است.غرفه طراحان سفید در سالن ۱۰ قرار داد و شما علاقه مندان عزیز به بازی سازی میتوانید از غرفه شرکت طراحان سفید دیدن نمایید و بیشتر با فعالیت های استدیو بازی سازی طراحان سفید آشنا شوید.

در این رویداد که از ششم تا نهم مرداد در سالن شماره ۱۰ نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود، کافه‌بازار با هدف حمایت از صنعت بازی‌سازی ایرانی، از ۳۱ بازی‌ساز، استودیو بازی‌سازی، ناشر و شتاب‌دهنده‌ی ایرانی بازی‌های موبایل میزبانی می‌کند.اجرای مسابقات زنده بازی‌های موبایلی از جمله برنامه‌های روزانه‌ای است که در الکام گیمز تدارک دیده شده است.

صنعت بازی‌سازی ایرانی در سال های اخیر رشد شتابانی داشته است؛ چنان که بر اساس گزارش سالانه کافه بازار از صنعت برنامه‌ها و بازی‌های موبایلی، در سال ۹۶ فروش بازی‌های ایرانی نسبت به سال ۹۵ به میزان ۳۰ درصد افزایش داشته است. تاکنون بیش از ۱۳ هزار بازی ایرانی موبایلی در کافه بازار منتشر شده است.بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ، ششم تا نهم مرداد ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *